Disponibilitate:
100 în stoc
818.99 lei 1,667.99 lei
100 în stoc
| Dozator apă | Nu |
|---|---|
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Argintiu |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Număr uși | 2 |
| Volum net congelator | 10-50 L |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 38.00 kg |
| Inaltime | 143.00 cm |
| Latime | 54.50 cm |
| Adancime | 55.50 cm |
| Volum congelator | 37 L |
| Volum frigider | 169 L |
| Volum total | 206 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W, 




Nu există recenzii încă.