Disponibilitate:
86 în stoc
2,329.98 lei
86 în stoc
| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasă energetică | D |
| Slim | Nu |
| Functii | Blocare acces copii |
| Culoare | Crem lucios |
| Greutate | 70.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 52.70 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn 


Nu există recenzii încă.