Disponibilitate:
49 în stoc
1,278.99 lei 2,132.99 lei
49 în stoc
| Clasă energetică | B |
|---|---|
| Durata program rapid | 12 min |
| Numar programe | 15 |
| Culoare | Alb |
| Panou de control | Digital |
| Capacitate uscator | 9 kg |
| Functii | Lumina cuva |
| Motor | Standard |
| Greutate | 38.50 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 60.90 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, 
Nu există recenzii încă.