Cafetiere
Compare
Cafetiera Heinner HCM-WH900BB, capacitate: 1.25L, filtru detasabil si lavabil, portfiltru
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
72 în stoc
155.99 lei
72 în stoc
| Cana | Sticla |
|---|---|
| Tip control | Mecanic |
| Tip display | Nu |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip cafea | Macinata |
| Putere cafetiera | 900W |
| Capacitate cafetiera | 1.25L |
| Functii speciale | Mentinere cald |
| Greutate | 1.44 kg |
| Inaltime | 31.00 cm |
| Latime | 24.50 cm |
| Adancime | 16.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Stecker dublu Bachmann, 2 prize, 230V, 2.5A, culoare alba
Folding stool with storage space-Game Outer material: PVC printed
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350 
Nu există recenzii încă.