Disponibilitate:
100 în stoc
89.99 lei
100 în stoc
| Material carcasă | Plastic |
|---|---|
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 23.30 cm |
| Latime | 16.00 cm |
| Adancime | 22.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
NVR 16 canale Hikvision DS-7616NXI-I2/16P/S(C), 4K, 16 x POE, AcuSens 
Nu există recenzii încă.