Fierbatoare
Compare
Fierbator electric Heinner Solstice 17 HEK-17IXC, capacitate: 1.7L, baza rotativa
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
131.99 lei
100 în stoc
| Material carcasă | Inox |
|---|---|
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 20.80 cm |
| Latime | 16.70 cm |
| Adancime | 21.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN / 
Nu există recenzii încă.