13 în stoc
3,413.99 lei
13 în stoc
Laptop HP 250 G9, 15.6 inch FHD (1920×1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel ultraslim 250 nits, Intel Core i3-1215U Hexa Core (1.2 GHz, up to 4.4GHz, 10MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 256GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11ac (2×2), Bluetooth 5.2, TPM , Porturi: 2x Type-A (1x USB 3.2 Gen 1)/ 1x Type-C/ 1x HDMI 1.4b/ 1x RJ- 45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh, Tastatura texturata cu touchpad si taste numerice, Asteroid Silver, Greutate 1.74 kg, Dimensiuni 35.8 x 24.2 x 1.99 cm, Windows 11 PRO Educational 64bit, 1yw
| Tip procesor | Intel i3 |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Diagonala display1 | 15.x" |
| Memorie RAM | 8GB |
| Format display1 | Full HD |
| Producător procesor1 | Intel |
| Tehnologii display1 | LED |
| Touchscreen1 | Nu |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate de stocare1 | 256 GB |
| Model GPU laptop1 | Intel UHD Graphics |
| Refresh rate1 | 60 Hz |
| Cititor amprente1 | Nu |
| Culoare1 | Asteroid Silver |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Microsoft-OS | WIN 11P EDU |
| Sistem de operare1 | WIN 11P EDU |
| Tip display1 | SVA LED |
| Segment1 | SMB |
| Modul-Sim1 | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM2 | 8 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| BLUETOOTH | Da |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Cititor amprente | Nu |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Rezolutie2 | 1920 x 1080 |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| Tip placă video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Nu |
| USB 3.0 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip procesor2 | Intel Core i5 |
| Utilizare | Home & Office |
| Luminozitate | 400 nits |
| Tip display | IPS |
| Model GPU dedicat | Intel UHD Graphics |
| Camera Web | HD |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-440FS
HR SET 20 PIESE 3/8" CR-V
Folding storage ottoman- 2 Owls Material : PRINTED PVC+E2 MDF+20MM
Televizor TCL QLED 98C735, 250 cm (98"), Smart Google TV, 





Nu există recenzii încă.