Camere supraveghere IP
Compare
Tenda camera supraveghere IT7-PRS-4, POE, Bullet, Obiectiv: 4mm, F2.2, rezolutie
Producator:
Tenda
Disponibilitate:
11 în stoc
255.99 lei
11 în stoc
Tenda camera supraveghere IT7-PRS-4, POE, Bullet, Obiectiv: 4mm, F2.2, rezolutie 2560*1440, H.265/H.264, 3D digital noise reduction, 1 x RJ45 100M, Smart Alarm, Night Vision: 50m, rezistenta la apa IP66, microfon incorporat, Protocol retea: IPV4.
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Producator | TENDA |
| Garantie | 24 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Casti Bluetooth Tellur Mood True Wireless, negru 



Nu există recenzii încă.