Display interactiv (tabla interactiva) Huawei IdeaHub S2 (IHS2-75SA), 75" (191cm),
18 în stoc
18 în stoc
Display interactiv (tabla interactiva) Huawei IdeaHub S2 (IHS2-75SA), 75″ (191cm), UHD, backlight D-LED, Harmony, CPU 8-core A73, RAM 8GB, stocare 64GB, Co-authoring, WeLink, Huawei Cloud Meeting, Bulletin Board, HiBoard, Web apps; Camera video 1800 linii, dimensiune sensor 1.5 μm x 1.5 μm, capac, unghi max vizualizare 80°; Microfon: unghi de preluare a sunetului 180°, distanta de preluare a sunetului 12m, interval frecventa 80 Hz-20kHz, localizare sunet, echo cancellation, automatic gain control; Conectivitate: WiFi 6 (2.4GHz, 5GHz), NFC, 1xHDMI, Optional OPS Win10, 1xLAN, 1x 3.5mm LINEIN, 1xHDMI Out, 1x 3.5mm LINE OUT; culoare alb, dimensiuni 1705.7×1071.9×91.8mm, greutate 47kg, garantie 1 an