Disponibilitate:
100 în stoc
1,146.99 lei 1,922.99 lei
100 în stoc
| Clasă energetică | B |
|---|---|
| Durata program rapid | 12 min |
| Numar programe | 15 |
| Culoare | Alb |
| Panou de control | Digital |
| Capacitate uscator | 8 kg |
| Functii | Lumina cuva |
| Motor | Standard |
| Greutate | 38.50 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 60.90 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
NVR Hikvision IP 16 canale DS-7716NI-K4/16P; 4k; IP video input16-ch;Incoming/Outgoing 
Nu există recenzii încă.