Masini de spalat vase incorporabile
Compare
MASINA DE SPALAT VASE INCORPORABILA HEINNER HDW-BI4506IE++
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
1,085.99 lei 2,001.98 lei
100 în stoc
| Încărcare la jumătate | Da |
|---|---|
| Număr coșuri | 2 |
| Capacitate seturi | 10-seturi |
| Numar programe | 6 |
| Clasă energetică | E |
| Functii produs | Aquastop |
| Sertar special tacamuri | Nu |
| Start intarziat | DA |
| Tip display | LED |
| Tip incorporare | Complet incorporabilă |
| Programe | Igiena 70°C |
| Greutate | 32.00 kg |
| Inaltime | 82.00 cm |
| Latime | 44.80 cm |
| Adancime | 55.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.