Disponibilitate:
22 în stoc
286.99 lei 637.00 lei
22 în stoc
| Filtru | Metalic |
|---|---|
| Număr motoare | 1 |
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Culoare | Inox |
| Clasă energetică | C |
| Burlan ajustabil | Nu |
| Capacitate de absorbție | 399.9 m3/h |
| Model | Piramida |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Greutate | 7.00 kg |
| Inaltime | 18-67.3 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 47.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Router wireless TP-LINK Gigabit Archer AX72, AX5400, WiFi 6, Dual-Band
Microtech OPS, Intel® Core i7-8560U, Intel® HD Graphics 620 support
HOTA DECORATIVA HEINNER DCH-450X 






Nu există recenzii încă.