Disponibilitate:
97 în stoc
232.99 lei 532.99 lei
97 în stoc
| Număr motoare | 2 |
|---|---|
| Culoare | Inox |
| Clasă energetică | C |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Capacitate de absorbție | 326.4 m3/H |
| Lumina LED | Da |
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Greutate | 6.50 kg |
| Inaltime | 15.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 50.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cartus cerneala Epson T6735, light cyan, capacitate 70ml, pentru Epson
Toner Lexmark 50F2H00, black, 5 k, MS310d , MS310dn ,
Bec LED inteligent WiZ Connected Dimmable A60, Wi-Fi, E27, 8W
HOTA TRADITIONALA HEINNER XCH-450S 






Nu există recenzii încă.