Hard Disk-uri server
Compare
HDD intern Seagate EXOS, 3.5", 2TB,SATA, 7200rpm, 256MB, Enterprise
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
26 în stoc
848.99 lei
26 în stoc
HDD intern Seagate EXOS, 3.5″, 2TB,SATA, 7200rpm, 256MB, Enterprise
| Buffer HDD server | 256MB |
|---|---|
| Interfață HDD server | SATA3 |
| Format HDD server | 3,5" |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| HDD-Format | 3.5" |
| Capacitate HDD server | 2TB |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 60 |
Router wireless TP-LINK Archer C24, AC750, WiFI 5, Dual-Band
Mouse A4tech cu fir, optic, OP-620D-U1, negru
Rucsac Notebook Asus Ranger BP2701 ROG, 17, negru
Router Wireless Asus RT-AX89X, AX6000, Wi-Fi 6, Dual-Band, Gigabit
Nu există recenzii încă.