Disponibilitate:
100 în stoc
327.99 lei
100 în stoc
| Cana | Sticla |
|---|---|
| Capacitate cafetiera | 1.5L |
| Tip control | Mecanic |
| Tip display | Nu |
| Material carcasă | Inox&Plastic |
| Tip cafea | Macinata |
| Putere cafetiera | 900W |
| Functii speciale | Anti-picurare |
| Greutate | 1.86 kg |
| Inaltime | 34.20 cm |
| Latime | 17.60 cm |
| Adancime | 25.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Brat bariera Beninca, LADY.A; lungime brat 4.2 metri;
Monitor LED PHILIPS 222B1TFL, 21.5inch, FHD IPS, 4ms, 75Hz, negru 
Nu există recenzii încă.