Disponibilitate:
100 în stoc
125.99 lei
100 în stoc
| Material carcasă | Inox |
|---|---|
| Putere fierbător | 2200W |
| Capacitate fierbător | 1.7-L |
| Functii fierbator | Protectie impotriva functionarii fara apa |
| Greutate | 0.77 kg |
| Inaltime | 20.80 cm |
| Latime | 16.70 cm |
| Adancime | 21.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
NVR Hikvision IP 16 canale DS-7716NI-K4/16P; 4k; IP video input16-ch;Incoming/Outgoing 
Nu există recenzii încă.