Disponibilitate:
7 în stoc
795.99 lei
7 în stoc
| Tip gatire | Cu aer cald |
|---|---|
| Putere friteuze | 2000W |
| Capacitate cos | 4.5L |
| Accesorii | Cos pentru gatire Rafturi pentru preparare cu aer cald, 3 buc Tija rotisor Maner pentru rotisor Tava pentru scurgerea uleiului |
| Greutate | 5.90 kg |
| Inaltime | 37.70 cm |
| Latime | 32.40 cm |
| Adancime | 33.90 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cartus toner HP CF311A, cyan, 31.5 k, LaserJet Enterprise
Cartus cerneala compatibil JetWorld Black 22 ml,PG 545XL replacement (indica
Toner HP W1106A, black, 1k, HP Laser 107a, HP Laser
Toner Lexmark 78C20CE cyan, 1.4k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, 
Nu există recenzii încă.