Disponibilitate:
100 în stoc
503.99 lei
100 în stoc
| Tip gatire | Cu aer cald |
|---|---|
| Capacitate cos | 4.3L |
| Putere friteuze | 1500W |
| Accesorii | Vas detasbil anti-adeziv |
| Greutate | 4.60 kg |
| Inaltime | 36.20 cm |
| Latime | 29.00 cm |
| Adancime | 33.50 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Televizor TCL LED 55P638, 139 cm (55"), Smart Google TV,
Televizor TCL LED 65P638, 164 cm (65"), Smart Google TV,
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL20, 1.2V,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
Toner Lexmark 50F2X00, black, 10 k, MS410d , MS410dn ,
Aplica LED RGB Philips Hue Liane, Bluetooth, 12.2W, 850 lm,
Switch Hikvision DS-3E1105P-EI, 4-port, PoE 
Nu există recenzii încă.