Disponibilitate:
100 în stoc
204.99 lei
100 în stoc
| Tip bol sau cana mixat | Plastic |
|---|---|
| Functii | Pulse |
| Tip angrenaj | Metal + plastic |
| Putere blender | 500W |
| Numar lame | 2 |
| Rotatii pe minut | 10000 |
| Accesorii | Rasnita |
| Capacitate | 1.5L |
| Tip blender | De masa |
| Greutate | 1.45 kg |
| Inaltime | 37.70 cm |
| Latime | 21.20 cm |
| Adancime | 16.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Cartus toner HP CF311A, cyan, 31.5 k, LaserJet Enterprise
Cartus cerneala compatibil JetWorld Black 22 ml,PG 545XL replacement (indica
Toner HP W1106A, black, 1k, HP Laser 107a, HP Laser
Toner Lexmark 78C20CE cyan, 1.4k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, 
Nu există recenzii încă.