Disponibilitate:
100 în stoc
743.99 lei 1,301.99 lei
100 în stoc
| Tip display | Nu |
|---|---|
| Numar compartimente | 3 |
| Culoare | Alb |
| Sistem dezghetare congelator | Manual |
| Functii produs | Nu |
| Tip control | Mecanic |
| Tip răcire | Static |
| Clasă energetică | F |
| Volum congelator | 91-105 L |
| Volum total | 103 L |
| Greutate | 29.70 kg |
| Inaltime | 83.80 cm |
| Latime | 54.00 cm |
| Adancime | 61.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
SET FILTRE ASPIRATOR HEINNER VARIO_ACC3
Monitor 41.5" ASUS PG42UQ, OLED gaming, 16:9, 4K 3840x2160, Non-Glare,
Adaptor wireless TP-Link, AC1300 Dual-band, 867/400Mbps,USB3.0,2× antene externe High-Gain 5
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 65HZ9930U/B, 65", 4K Ultra HD
Router gaming Wi-Fi 6 Tri-Band Gigabit AX6600 cu Tehnologie OneMesh,
3 Becuri LED Philips Spot, GU10, 4.7W (50W), 380 lm, 
Nu există recenzii încă.