Disponibilitate:
100 în stoc
2,557.99 lei
100 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Număr uși | 2 |
| Culoare | Rosu |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Volum congelator | 84 L |
| Volum frigider | 184 L |
| Volum total | 268 L |
| Greutate | 51.00 kg |
| Inaltime | 170.00 cm |
| Latime | 54.00 cm |
| Adancime | 59.50 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 8.5W (60W),
Toner Lexmark 78C2XYE yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, CS421dn, 
Nu există recenzii încă.