Disponibilitate:
100 în stoc
1,225.99 lei 2,217.99 lei
100 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Dozator apă | Da |
| Volum net congelator | 71-90 L |
| Număr uși | 2 |
| Culoare | Negru |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Volum congelator | 84 L |
| Volum frigider | 184 L |
| Volum total | 268 L |
| Tip răcire | Less Frost |
| Greutate | 51.00 kg |
| Inaltime | 170.00 cm |
| Latime | 54.00 cm |
| Adancime | 59.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green 
Nu există recenzii încă.