Disponibilitate:
100 în stoc
1,114.99 lei 2,086.99 lei
100 în stoc
| Dozator apă | Nu |
|---|---|
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Argintiu |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Volum net congelator | 71-90 L |
| Număr uși | 2 |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Volum congelator | 71 L |
| Volum frigider | 198 L |
| Volum total | 269 L |
| Greutate | 53.00 kg |
| Inaltime | 180.00 cm |
| Latime | 55.00 cm |
| Adancime | 55.80 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 8.5W (60W),
Toner Lexmark 78C2XYE yellow, 5k ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, CS421dn,
Cablu Tellur Lightning cu LED, nailon, 2m, negru 
Nu există recenzii încă.