Disponibilitate:
8 în stoc
1,472.99 lei 2,151.98 lei
8 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Dozator apă | Da |
| Volum net congelator | 71-90 L |
| Număr uși | 2 |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Volum congelator | 84 L |
| Volum frigider | 184 L |
| Volum total | 268 L |
| Tip răcire | Less Frost |
| Greutate | 51.00 kg |
| Inaltime | 170.00 cm |
| Latime | 54.00 cm |
| Adancime | 59.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 
Nu există recenzii încă.