Disponibilitate:
100 în stoc
1,504.99 lei 2,525.99 lei
100 în stoc
| Sistem dezghetare frigider | Automat |
|---|---|
| Dozator apă | Nu |
| Tip display | Nu |
| Tip încastrare | Standard |
| Număr uși | 2 |
| Functii produs | Functie Super congelare |
| Clasă energetică | F |
| Culoare | Aspect inox |
| Tip răcire | Less Frost |
| Volum congelator | 107 L |
| Volum frigider | 233 L |
| Volum total | 340 L |
| Greutate | 64.00 kg |
| Inaltime | 186.00 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 65.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W, 
Nu există recenzii încă.