Disponibilitate:
100 în stoc
866.99 lei 1,733.98 lei
100 în stoc
| Tip display | Nu |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Culoare | Argintiu |
| Dozator apă | Da |
| Sistem dezghetare frigider | Manual |
| Număr uși | 2 |
| Volum net congelator | 10-50 L |
| Clasă energetică | F |
| Tip răcire | Static |
| Functii produs | Nu |
| Greutate | 39.00 kg |
| Inaltime | 143.40 cm |
| Latime | 55.00 cm |
| Adancime | 54.20 cm |
| Volum congelator | 41 L |
| Volum frigider | 165 L |
| Volum total | 206 L |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 8.5W (60W), 
Nu există recenzii încă.