Disponibilitate:
100 în stoc
1,050.98 lei 1,739.99 lei
100 în stoc
| Grill | Da |
|---|---|
| Capac | Sticlă |
| Culoare aragaz | Alb |
| Aprindere electrică plită | Da |
| Duze GPL incluse | Da |
| Gratar | |
| Dimensiuni LxA | 50×60 cm |
| Siguranță arzător | Da |
| Greutate | 39.16 kg |
| Functii | Lumina cuptor |
| Setrar pentru vase | Da |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 50.00 cm |
| Adancime | 60.00 cm |
| Viteza maxima rpm | 4 |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 









Nu există recenzii încă.