Disponibilitate:
26 în stoc
886.99 lei
26 în stoc
| Număr motoare | 1 |
|---|---|
| Capacitate maximă de absorbție | 200-300 m3/h |
| Clasă energetică | D |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Model | Piramida |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Capacitate de absorbție | 281 m³/h |
| Greutate | 6.30 kg |
| Inaltime | 50.5-78.5 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 45.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360. 








Nu există recenzii încă.