Disponibilitate:
18 în stoc
322.99 lei 793.99 lei
18 în stoc
| Număr motoare | 1 |
|---|---|
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Clasă energetică | B |
| Culoare | Negru |
| Burlan ajustabil | Da |
| Lumina LED | Da |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Model | Inclinata |
| Capacitate de absorbție | 364.9 m³/h |
| Greutate | 7.30 kg |
| Inaltime | 68.1-103.1 cm |
| Latime | 59.50 cm |
| Adancime | 28.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Stecker dublu Bachmann, 2 prize, 230V, 2.5A, culoare alba
Folding stool with storage space-Game Outer material: PVC printed
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350 






Nu există recenzii încă.