Disponibilitate:
96 în stoc
213.99 lei 519.99 lei
96 în stoc
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Număr motoare | 2 |
| Clasă energetică | C |
| Tip panou comanda | Mecanic |
| Capacitate de absorbție | 326.4 m3/H |
| Lumina LED | Da |
| Capacitate maximă de absorbție | 301-400 m3/h |
| Greutate | 6.50 kg |
| Inaltime | 15.00 cm |
| Latime | 60.00 cm |
| Adancime | 50.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner HP W2073A, magenta, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Camera supraveghere WIFI PT Ezviz CS-TY1-B0-1G2WF; rezolutie 2MP; comunicare audio
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350 


Nu există recenzii încă.