Disponibilitate:
100 în stoc
1,884.9957 lei
100 în stoc
| Viteză centrifugare | 1000 rpm |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasă energetică | D |
| Capacitate de încărcare | 6 kg |
| Slim | Nu |
| Culoare | Alb |
| Functii | Blocare acces copii |
| Greutate | 55.20 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 49.70 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 8.5W (60W), 

Nu există recenzii încă.