Disponibilitate:
69 în stoc
2,251.99 lei
69 în stoc
| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
|---|---|
| Tip încastrare | Standard |
| Panou de control | Digital |
| Numar de programe | 15 |
| Motor | Standard |
| Tip încărcare | Frontală |
| Clasă energetică | D |
| Slim | Nu |
| Functii | Blocare acces copii |
| Culoare | Negru lucios |
| Greutate | 70.00 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.70 cm |
| Adancime | 52.70 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360. 
Nu există recenzii încă.