Disponibilitate:
19 în stoc
1,134.99 lei 1,505.99 lei
19 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Tip alimentare | Gaz |
| Material grătar | Fontă |
| Material plită | Sticlă |
| Culoare plită | Crem |
| Tip plita | Standard |
| Panou comanda | Frontal |
| Arzator Wok | Nu |
| Functii | Nu |
| Greutate | 14.50 kg |
| Inaltime | 10.85 cm |
| Latime | 59.00 cm |
| Adancime | 52.00 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
CUPTOR CU MICROUNDE INCORPORABIL HEINNER HMW-25BIGWH
ASUS P12R-M. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1200 (Socket 
Nu există recenzii încă.