Disponibilitate:
47 în stoc
929.99 lei 1,464.99 lei
47 în stoc
| Număr zone de gatit | 4 |
|---|---|
| Material grătar | Fară grătar |
| Culoare plită | Negru |
| Tip alimentare | Electric |
| Material plită | Sticlă |
| Panou comanda | Frontal |
| Arzator Wok | Nu |
| Tip plita | Inductie |
| Functii | Slider Touch control |
| Greutate | 8.54 kg |
| Inaltime | 5.60 cm |
| Latime | 59.00 cm |
| Adancime | 52.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade, 
Nu există recenzii încă.