Disponibilitate:
100 în stoc
264.99 lei
100 în stoc
| Tip utilizare | Tava |
|---|---|
| Material panou frontal | Plastic |
| Tip placi | Fixe |
| Functii gratar | Temperatura reglabila |
| Greutate | 2.41 kg |
| Putere | 2500W |
| Accesorii | Nu |
| Inaltime | 9.70 cm |
| Latime | 59.80 cm |
| Adancime | 25.90 cm |
| Producator | FRAM |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-440FS
HR SET 20 PIESE 3/8" CR-V
Folding storage ottoman- 2 Owls Material : PRINTED PVC+E2 MDF+20MM
Televizor TCL QLED 98C735, 250 cm (98"), Smart Google TV,
Fat Brain Pianul Rock 'N Roller 
Nu există recenzii încă.