Disponibilitate:
100 în stoc
198.99 lei
100 în stoc
| Tip utilizare | Gratar |
|---|---|
| Material panou frontal | Plastic |
| Tip placi | Fixe |
| Putere | 1000W |
| Functii gratar | Maner rece |
| Accesorii | Tava colectare ulei |
| Greutate | 1.60 kg |
| Inaltime | 10.10 cm |
| Latime | 27.60 cm |
| Adancime | 23.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Toner Canon CRG719, black, capacitate 2100 pagini, pentru LBP6650dn, LBP6300dn, 
Nu există recenzii încă.