Disponibilitate:
4 în stoc
449.99 lei
4 în stoc
| Putere | 800W |
|---|---|
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Capacitate colectare | 2L |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | >170W |
| Greutate | 5.70 kg |
| Inaltime | 23.00 cm |
| Latime | 28.00 cm |
| Adancime | 40.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green 







Nu există recenzii încă.