Disponibilitate:
100 în stoc
645.99 lei
100 în stoc
| Tip aspirator | Vertical |
|---|---|
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Capacitate colectare | 0.5 |
| Material tub | Nu |
| Accesorii aspirator | Stand incarcare |
| Putere | 110W |
| Acumulator | Da |
| Putere aspirare | 8Kpa |
| Greutate | 2.60 kg |
| Inaltime | 113.50 cm |
| Latime | 23.60 cm |
| Adancime | 28.60 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
Swissten Husa silicon IP 7/8/SE 2 BK
ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V750RD 









Nu există recenzii încă.