Disponibilitate:
100 în stoc
125.99 lei
100 în stoc
| Material talpa | Ceramic |
|---|---|
| Functii speciale | Auto-curatare |
| Tip calcare | Spray |
| Putere fier | ≥2001W |
| Capacitate rezervor | 260 ml |
| Greutate | 0.97 kg |
| Inaltime | 13.70 cm |
| Latime | 12.20 cm |
| Adancime | 27.50 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HD Video Appliance Pro 16-port 12TB unit, EU. ACC licenses
Spot LED RGB Dublu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 2xGU10, 2x5.7W,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W, 

Nu există recenzii încă.