Rasnite
Compare
Rasnita electrica HEINNER HCG-150IXGD, putere 150W, capacitate 50G, interior din
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
104.99 lei
100 în stoc
| Culoare | Auriu |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Greutate | 0.83 kg |
| Inaltime | 18.00 cm |
| Latime | 10.60 cm |
| Adancime | 10.90 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-TY1-C0-8B4WF; rezolutie 2K;Image Sensor F2.2@1/3"
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 8.5W (60W), 
Nu există recenzii încă.