Rasnite
Compare
Rasnita electrica HEINNER HCG-150MOV, catacitate 50g, putere 150w, interior din
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
32 în stoc
114.99 lei
32 în stoc
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasă | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Greutate | 0.76 kg |
| Inaltime | 17.50 cm |
| Latime | 10.70 cm |
| Adancime | 10.70 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
HOTA TRADITIONALA HEINNER CH-400
Toner Lexmark B342X00, black, 6 k, return programme, B3340dw, B3442dw,
SET 3 PIESE BUCATARIE DOTS
Camera de supraveghere Ezviz CS-H8c-R100-1K2WKFL(4mm), 2MP, Sensor:1/2.7" Progressive Scan CMOS, 
Nu există recenzii încă.