Disponibilitate:
100 în stoc
488.99 lei
100 în stoc
| Accesorii incluse masina de paine | Lingura |
|---|---|
| Palete | 1 |
| Tip control | Digital |
| Putere masina de paine | 550W |
| Capacitate masina de paine | 700-900g |
| Numar programe | 14 |
| Afisaj | LCD |
| Functii | Mentinere cald |
| Greutate | 4.30 kg |
| Inaltime | 31.50 cm |
| Latime | 37.30 cm |
| Adancime | 24.40 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Hikvision NVR DS-7716NXI-K4 Up to 16-ch IP camera inputs, 16-ch
Proiector Samsung The Premiere LSP7T, 4K Smart 3840 x 2160,
Toner Lexmark 78C20KE black, 2k pagini ,compatibil cu CX622ade, CX625ade,
60372 Academia de politie 



Nu există recenzii încă.