4 în stoc
4,768.98 lei
4 în stoc
Laptop HP 250 G9, 15.6 inch FHD (1920×1080) Anti-Glare LED SVA Narrow Bazel ultraslim 250 nits, Intel Core i5-1235U 10 Core (1.3GHz, up to 4.4GHz, 12MB), video integrat Intel Iris Xe Graphics, RAM 16GB DDR4 3200MHz (2x8GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD, Boxe stereo integrate, Webcam HD 720p with Temporal Noise Reduction, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11ac (2×2), Bluetooth 5, TPM , Porturi: 2x Type-A (1x USB 3.2 Gen 1)/ 1x Type-C/ 1x HDMI 1.4b/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh, Tastatura texturata cu touchpad si taste numerice, Dark Ash Silver, Greutate 1.74 kg, Dimensiuni 35.8 x 24.2 x 1.99 cm, Windows 11 Pro 64bit, 1yw
| Tip procesor | Intel i5 |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Diagonala display | 15.x" |
| Memorie RAM | 16GB |
| Format display | Full HD |
| Producător procesor | Intel |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologii display | LED |
| Touchscreen | Nu |
| Tip placă video | Integrata |
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Capacitate de stocare | 512 GB |
| Model GPU laptop | Intel Iris XeGraphics |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Tip display | OLED |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Culoare | Dark Ash Silver |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| Segment | SMB |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W, 
Nu există recenzii încă.