Disponibilitate:
1 în stoc
19,935.99 lei
1 în stoc
| Procesor | |
| Producator |
Intel®
|
| Nume |
Intel® Core™ i7-11800H Processor (24M Cache, up to 4.60 GHz)
|
| Familie |
Intel® Core™ i7 din a unsprezecea generatie Tiger Lake
|
| Model |
11800H
|
| Nucleu |
Tiger Lake
|
| Numar nuclee |
8
|
| Numar thread-uri |
16
|
| Frecventa |
2,3 GHz
|
| Frecventa turbo max |
4,6 GHz
|
| Smart Cache |
24 MB
|
| Tehnologie |
10 nm
|
| Procesor grafic integrat |
UHD
|
| Putere maxima disipata |
45 W
|
| Memorie | |
| Capacitate |
32 GB
|
| Tip memorie |
DDR4
|
| Frecventa |
3200 MHz
|
| Sloturi RAM |
4
|
| Slot 1 |
16 GB
|
| Slot 2 |
16 GB
|
| Suport maxim |
128 GB
|
| Stocare | |
| Solid State Disk |
Da
|
| Capacitate SSD |
512 GB
|
| Tip SSD |
M.2 PCIe
|
| Slot M.2 |
Da
|
| Placa Video | |
| Producator chipset |
NVIDIA
|
| Seria |
GeForce
|
| Model |
RTX 3080
|
| Memorie dedicata |
16 GB
|
| Tip |
GDDR6
|
| Suport DirectX 12 |
Da
|
| Placa video |
Dedicata
|
| Unitate Optica | |
| Unitate optica |
Nu
|
| Altele |
Nu are unitate optica integrata
|
| Sunet | |
| Sunet |
HD Audio
|
| Boxe |
2-way
|
| Microfon incorporat |
2x, Array
|
| Sistem |
Stereo
|
| Tehnologii |
Dolby Atmos
|
| Altele |
Realtek ALC3306
|
| Conectivitate | |
| LAN |
10/100/1000/2500 Mbps
|
| Wireless |
802.11 ax
|
| Bluetooth |
5.2
|
| Altele |
WWAN Upgradable to 4G
|
| Porturi | |
| USB 3.0 |
2
|
| USB-C |
2x USB 4 Type C
1x USB 3.2 Type C (Gen 2) |
| RJ-45 |
1
|
| Audio Jack |
1x Combo
|
| Thunderbolt 4 |
2 (via USB-C port)
|
| Altele |
1x HDMI® 2.1 (model with Geforce RTX graphics)
|
| Baterie | |
| Tip |
Li-Polymer
|
| Putere |
94 Whr
|
| Adaptor |
230 W
|
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni |
375.4 x 252.3 x 24.5 – 31.45 mm
|
| Greutate |
2.87 kg
|
| Software | |
| Sistem de operare |
Windows 10 Pro
|
| Versiune |
64 bit
|
| Preinstalat |
Da
|
| Securitate | |
| Security lock |
Da
|
| Parola Bios |
Da
|
| Parola HDD |
Da
|
| Cititor amprenta |
Da
|
| Suport TPM |
Da (Discrete TPM 2.0)
|
| Multimedia | |
| Camera web |
HD + IR cu Privacy Shutter
|
| Cititor carduri |
Da
|
| Carduri suportate |
SD
|
| Smart card reader |
Da
|
| Tastatura numerica |
Da
|
| Tastatura iluminata |
Da
|
| Tastatura layout |
English
|
| Altele |
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
|
| Diverse | |
| Culoare |
Negru
|
| Tip procesor | Intel i7 |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| Diagonala display | 15.x" |
| Memorie RAM | 32GB |
| Producător procesor | Intel |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Touchscreen | Nu |
| Tip placă video | Dedicată |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Tehnologii display | IPS |
| NB-Format | Regular |
| Format display | FHD |
| Tip stocare | SSD |
| Producător chipset video | nVidia |
| Capacitate stocare laptop | 512GB |
| Capacitate de stocare | 512 GB |
| Capacitate de stocare HDD | Nu |
| Microsoft-OS | PRO |
| Model GPU laptop | RTX 3080 |
| Tip display | IPS |
| Culoare | Negru |
| Cititor amprente | Da |
| Refresh rate | No |
| Segment | Business |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Husa TPU OEM Slim pentru Samsung Galaxy A02s A025F, Transparenta 
Nu există recenzii încă.