Memorii RAM laptop
Compare
Memorie RAM notebook Corsair, SODIMM, DDR3, 4GB, CL11, 1600Mhz
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
16 în stoc
140.99 lei
16 în stoc
Memorie RAM SODIMM Corsair 4GB (1x4GB), DDR3 1600MHz, CL11, 1.5V
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 4GB |
| Tip memorie RAM | DDR3 |
| Kit | No |
| Latenta | 11 CL |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| CAS latency | 11 |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Capacitate | 4 GB |
| Tip | DDR3 SODIMM |
| Memory form factor | 204-pin SO-DIMM |
| Tensiune alimentare | 1.5 V |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Frecvență | 1600 MHz |
| Package dimensions (WxDxH) | 127 x 127 x 5 mm |
| Memory voltage | 1.5 V |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-440FS
HR SET 20 PIESE 3/8" CR-V
Folding storage ottoman- 2 Owls Material : PRINTED PVC+E2 MDF+20MM
Televizor TCL QLED 98C735, 250 cm (98"), Smart Google TV, 


Nu există recenzii încă.