
Inspiron All-In-One 5420, 23.8-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare Narrow
12 în stoc
6,263.99 lei
12 în stoc
Inspiron All-In-One 5420, 23.8-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare Narrow Border Infinity Non-Touch Display, Camera, IR, tilt, white, Cover White Fabric Chin, Triangle Stand, 13th Generation Intel Core i5-1335U Processor (12MB Cache, up to 4.60 GHz), Intel UHD Gra, 8GB, 1x8GB, DDR4, 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, 90 Watt AC Adapter, Intel(R) Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 2×2 Bluetooth 5.2 Wireless Card, Intel Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 2×2 Bluetooth 5.2 Wireless Driver, Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – White, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port, USB ports: 3 x USB 3.2 Gen 1 ports with Power on/Wake-up support, 1 x USB 3.2 Gen 2 ports, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 port, Audio port: 1 x Universal headset jack, Video port: 1 x HDMI-out 1.4 / HDCP 2.3 port, 1 x HDMI-in 1.4 / HDCP 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card 3.0 slot, Power-adapter port: 1 x 4.50 mm x 2.90 mm DC-in port, Security-cable slot: Not supported, Internal slots: 1 x M.2 2230/2280 slot for PCIe solid-state drive, 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, SATA: 1 x SATA slot for 2.5-inch HDD, Memory specifications: Memory slots: 2 x SODIMM slots, Memory type: DDR4, Memory speed: 3200 MHz, Maximum memory configuration: 32 GB, Computer dimensions and weight (without stand): Height: Front: 353.82 mm, Rear: 358.54 mm mm, Width: 542.70 mm, Depth: 40.20 mm, Weight: Non-touchscreen: 5.39 kg, Touchscreen: 5.42 kg, Windows 11 Pro, English, Romanian, Slovenian, Ukrai, 3y Basic Onsite Hardware Service Warranty
| Diagonală AIO | 24" |
|---|---|
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 512GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Format Display AIO | Full HD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 8GB |
| AIO-Format | Regular |
| Producator | DELL |
| Garantie | 18 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green 

Nu există recenzii încă.