Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Kingston Select Plus, 256GB, Adaptor SD,
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
179.99 lei
100 în stoc
MicroSD Kingston, 256GB, Select Plus, Clasa 10 UHS-I Performance, R: 100 MB/s, W: 85 MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
| Flash memory class | Class 10 |
|---|---|
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory adapter included | SD |
| Read speed | 100 MB/s |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Capacity | 256 GB |
| Write speed | 85 MB/s |
| Supported file systems | exFAT |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 256 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Protection features | Shock resistant, Vibration proof, X-ray proof |
| Compatible operating systems | Android |
| Weight | 0.2 g |
| Package width | 5.59 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package weight | 12.7 g |
| Master (outer) case gross weight | 362 g |
| Width | 2.1 mm |
| Depth | 24 mm |
| Height | 32 mm |
| mSD-Capacity | 256GB |
| mSD-Type | microSD |
| SD-Class | UHS-1 |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
Camera de supraveghere Ezviz CS-H8c-R100-1K2WKFL(4mm), 2MP, Sensor:1/2.7" Progressive Scan CMOS, 
Nu există recenzii încă.