Carduri memorie
Compare
Card de memorie MicroSD Samsung MB-MC256KA/EU, 256GB, Clasa 10
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
100 în stoc
202.99 lei
100 în stoc
Micro Secure Digital Card Samsung, 256GB, MB-MC128KA/EU, Clasa 10, pana la 48MB/S, cu adaptor
| Capacitate card1 | 256GB |
|---|---|
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Capacity | 256 GB |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Read speed | 130 MB/s |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Product colour | White |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 25 g |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Adaptor | Da |
| Capacitate card | 256 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| testAndy3 | proprietateMultipla4 |
| testAndy | proprietate4 |
| testAndy2 | test123! test456! |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 120 |
Camera supraveghere video WIFI Ezviz CS-C8C-A0-1F2WF LITE; rezolutie 2MP;1/2.7" Progressive
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Toner Canon CRG718C, cyan, capacitate 2900 pagini, pentru LBP-7200Cdn
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
Toner HP W2071A, cyan, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Toner Lexmark 25B3079, black, 45k, M5255/5265/5270, XM5365/5370/5360.
Spot LED Philips Hue Pillar, Bluetooth, GU10, 5W (50W), 350
2 Becuri LED Osram Value Classic A, E27, 13W (100W),
TAVA CUPTOR ROTUNDA 24*21.5*4 CM,VANORA HOME
Toner HP W2072A, yellow, 700 pag, HP Color Laser 150a,
Spot LED RGB Triplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.7W,
Nu există recenzii încă.