Carduri memorie
Compare
Card de Memorie SD Kingston Canvas Select Plus, 256GB, Class
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
35 în stoc
179.99 lei
35 în stoc
SD Card Kingston, 256GB, Canvas Select Plus, Clasa 10 UHS-I, R/W 100/85 MB/s, Format: exFAT
| Capacitate card1 | 256GB |
|---|---|
| Capacitate SD | 256GB |
| Tip SD | SD |
| Flash card type | SDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Capacity | 256 GB |
| Read speed | 100 MB/s |
| Supported file systems | exFAT |
| Package width | 5.59 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Depth | 24 mm |
| Write speed | 85 MB/s |
| Width | 2.1 mm |
| Height | 32 mm |
| Weight | 1.9 g |
| Package weight | 13 g |
| Master (outer) case gross weight | 381 g |
| Protection features | Heat resistant, Vibration proof, Waterproof, X-ray proof |
| Tip card | SDXC |
| Adaptor | Nu |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacitate card | 256 GB |
| testAndy | proprietate3 |
| testAndy3 | proprietateMultipla4 |
| testAndy2 | test123! test456! |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
D-Link Camerade supraveghere DCS-8627LH, Full HD wifi Spotlight camera, 2
Nu există recenzii încă.