Carduri memorie
Compare
Micro Secure Digital Card SanDisk, 128GB, Clasa 10, Reading speed:
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
100 în stoc
118.99 lei
100 în stoc
Micro Secure Digital Card SanDisk, 128GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
| Capacitate card1 | 128GB |
|---|---|
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Product colour | White |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| Depth | 15 mm |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 40 MB/s |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Capacity | 128 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Adaptor | Da |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 128 GB |
| testAndy | proprietate3 |
| testAndy3 | proprietateMultipla4 |
| testAndy2 | test123! test456! |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |
TAVA PATISERIE 38x25x1.5 CM, SIMONA POPE, COOKING BY HEINNER
HOTA TELESCOPICA HEINNER HTCH-F400BK
Panou LED Philips Hue Aurelle SQ, Bluetooth, 39W, 3750 lm,
FORMA COPT TEFLON 21X11.5X7.5CM,VANORA HOME
Televizor TCL LED 32S5400AF, 80 cm (32"), Smart Android TV,
Toner HP CF412A yellow, 2.3 K, Laser Jet M452DN /
XIAOMI RedMI 9A 6.53" 2GB 32GB DualSIM Green
Toner HP, CF287A, Nr.87A, Black, 9K, Original, Laserjet M506DN.
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Argenta, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W,
Spot LED Triplu Philips Hue Runner, Bluetooth, 3xGU10, 3x5.5W, 1050
Spot LED RGB Cvadruplu Philips Hue Fugato, Bluetooth, 4xGU10, 4x5.7W, 

Nu există recenzii încă.